Doradztwo

W ramach usługi oferujemy doradztwo oparte o specjalistyczne porady, dzięki którym dopasujemy rodzaj działalności do Ciebie i Twoich możliwości oraz oczekiwań. Świadczymy pomoc w zakresie porad księgowych, jak również podatkowych. Tax&Money gwarantuje, że zarówno w zakresie obsługi, procesach inwestycyjnych, jak również w przypadku postępowań przed organami administracyjnymi, otrzymają Państwo wskazówki na najwyższym poziomie, uwarunkowane naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Szczegóły usługi

Wsparcie w zakresie zatrudnienia obcokrajowców, rozwiązanie spraw związanych z przeniesieniem.

Doradztwo w zakresie prawa pracy w związku z uprawnieniami pracowników oraz pracodawcy.

Doradztwo związane z rozpoczęciem działalności, w tym dopasowanie rodzaju spółki do działalności firmy.

Przygotowanie transakcji kredytowej – przygotowanie transakcji pod wymogi banków, wniosków kredytowych wraz z załącznikami, pośrednictwo w negocjacji z reprezentacjami w banku, weryfikacja i analiza BIK i BIG.

Prognozy i biznesplan – przygotowanie treści biznesplanu wraz z analizą biznesu, utworzenie prognoz finansowych w celu uzyskania dotacji oraz kredytu.

Jak działamy?

Oferujemy usługi księgowe na miarę technologii i rozwiązań XXI w.
We współpracy z nami, otrzymują Państwo dostęp do portalu online, który będzie służyć w naszej komunikacji. Na portalu tym będą przechowywane Państwa dokumenty, do których będą mieli Państwo wgląd w dogodnym dla Państwa momencie. Udostępniamy tą drogą wszelkie dane, statystyki, wynik podatków i składek.

Darmowa wycena

Posiadamy nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe usługi również online. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę  W naszej ofercie znajdziesz również

  Usługi dopasowane do Twojego biznesu. Zapewniamy naszym Klientom efektywność i systematyczność realizowanych procesów.

  Usługa księgowa

  Kompleksowo obsłużymy Twój biznes pod kątem księgowym. Wdrożymy pełną analitykę, monitorowanie zobowiązań oraz należności. Doradzimy również w wyborze formy prowadzenia firmy. Sprawdzimy pracę obecnej księgowości, naprawimy błędy z przeszłości.

  Usługa kadrowa

  Oferujemy pełen zakres usług kadrowych, opartych o przygotowanie dokumentów w przypadku zatrudnienia nowego pracownika, legalizację pracownika zza granicy, jak również o bieżącą obsługę kadrową poprzez rozliczanie wynagrodzeń, rozliczenia listy płac i raportowania. Wprowadzimy przelewy na wynagrodzenia.