Usługa księgowa

Tax&Money to biuro oferujące profesjonalne usługi księgowe dla firm mikro, małych, jak również średnich przedsiębiorstw. Gwarantujemy wygodę, a także niezwykle ważne bezpieczeństwo. Oferujemy zdalny dostęp do konta na dedykowanej platformie, dzięki czemu przez całą dobę mają Państwo wgląd lub możliwość przesłania dokumentów do naszego biura rachunkowego. Dzięki udostępnionemu oprogramowaniu, mogą Państwo wystawić fakturę sprzedażową, jak również sprawdzić dotychczas sporządzoną dokumentację.

Szczegóły usługi

Nasi Klienci otrzymują dostęp do platformy internetowej, na którą bez problemu są w stanie dodać swoje dokumenty i faktury.

Dokumenty są bezpieczne, nie musisz płacić za kopię zapasową swoich dokumentów, my to zrobimy.

Każdemu Klientowi oferujemy konsultacje księgowe z naszymi specjalistami. Wszyscy posiadamy kierunkowe wykształcenie, doświadczenie oraz aktualizujemy swoją wiedzę.

W zespole mamy księgowych, kadrowców, prawników i co najważniejsze – doświadczonych przedsiębiorców, z wielu branż, praktyków. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy wypełniają swoje obowiązki z dokładnością i starannością tak, aby pomóc naszym Klientom.

Pomożemy w prostych sprawach administracyjnych – w Urzędzie Imigracyjnym, Urzędzie Miasta Urzędzie Pracy, Urzędzie Skarbowym, Sanepid, PIP, ZUS, KRS – mamy potwierdzone doświadczenie.

Zadbamy o priorytety – możemy wspólnie zaprojektować naszą usługę księgową i pracować na ustalonych razem procesach.

Mamy doświadczenie w pisaniu wniosków, biznesplanów i prognoz finansowych do Funduszy pożyczkowych, banków, instytucji leasingowych, o dotacje rządowe i unijne.

Większość naszej kadry mówi po angielsku – wielokrotnie otworzyło to nas na współpracę międzynarodową. Zakładamy firmy w Polsce osobom, które są nawet 20.000 kilometrów od nas.

Jak działamy?

Oferujemy usługi księgowe na miarę technologii i rozwiązań XXI w.
We współpracy z nami, otrzymują Państwo dostęp do portalu online, który będzie służyć w naszej komunikacji. Na portalu tym będą przechowywane Państwa dokumenty, do których będą mieli Państwo wgląd w dogodnym dla Państwa momencie. Udostępniamy tą drogą wszelkie dane, statystyki, wynik podatków i składek.

Twoja księgowość w jednym miejscu

Portal on-line chroni Państwa dane:
ubezpieczenie majątku, OC księgowego, dwa poziomy haseł, potrójny back up oraz dwie kłódki!

Analiza kosztów miesięcznych – kontrola nad bieżącymi wydatkami oraz powtarzalnymi kosztami. Daje to możliwość wybierania innych dostawców usług oraz kontrolę nad kosztami.

Bieżący wynik sprzedaży – dzięki wystawianiu faktur przez portal online, można od razu sprawdzić obrót firmy oraz potencjalną kwotę podatku do zapłacenia.

Kontrola należności – w czasie rzeczywistym można ocenić poziom należności. Podgląd listy faktur nieopłaconych wraz z kwotami do zapłacenia.

Windykacja należności – upomnienia i wezwania o zapłatę, które można wysłać jednym kliknięciem!

Kontrola poziomu zobowiązań

Przelewy – łatwy i szybki import szablonów przelewów do swojego konta bankowego.

Statystyki zakupów – korzystając z wyszukiwarki, istnieje możliwość sprawdzenia wydanej kwoty u jednego kontrahenta w wybranym przedziale czasu. Wygodny sposób na kontrolę wydatków oraz negocjowanie stawek.

Aktualny wynik podatkowy – bieżąca kwota podatku dostępna zaraz po zalogowaniu na swoje konto w portalu online.

Schemat działania portalu online

Darmowa wycena

Posiadamy nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe usługi również online. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę  W naszej ofercie znajdziesz również

  Usługi dopasowane do Twojego biznesu. Zapewniamy naszym Klientom efektywność i systematyczność realizowanych procesów.

  Usługa kadrowa

  Oferujemy pełen zakres usług kadrowych, opartych o przygotowanie dokumentów w przypadku zatrudnienia nowego pracownika, legalizację pracownika zza granicy, jak również o bieżącą obsługę kadrową poprzez rozliczanie wynagrodzeń, rozliczenia listy płac i raportowania. Wprowadzimy przelewy na wynagrodzenia.

  Doradztwo

  Dzięki doświadczeniu, a także wyspecjalizowanej kadrze pracowników, oferujemy doradztwo księgowe zarówno dla rozpoczynających działalność podmiotów, jak również firm z wieloletnim stażem na rynku. Możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie bieżącej obsługi oraz procesach administracyjnych, inwestycyjnych, restrukturyzacyjnych, doradczych.